oprogramowanie dla brokerów ubezpieczeniowych

Ostatnie realizacje...

Naszym największym osiągnięciem jest długoletnia współpraca z naszymi stałymi Klientami. Ich sukcesy, odnoszone również dzięki naszej pomocy, oraz zaufanie, którym nas obdarzyli, sprawiły iż od lat aktywnie uczestniczymy w procesie unowocześniania i rozwoju ich przedsiębiorstw.

Jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie naszą ofertą, z chęcią przedstawimy Wam listy polecające od naszych Klientów oraz zademonstrujemy funkcjonowanie systemów, które stworzyliśmy i które ciągle rozwijamy.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką charakterystykę projektów, które zrealizowaliśmy w ostatnim czasie i które stale rozwijamy:


KRAB

System automatyzacji pracy dla brokerów ubezpieczeniowych. Ma charakter kompleksowy i z założenia obecny jest na każdym etapie funkcjonowania firmy. Jest wykorzystywany w pracy przez wszystkie działy - począwszy od sekretariatu, poprzez działy obsługujące klientów w zakresie zawierania ubezpieczeń i likwidacji szkód, księgowość, a skończywszy na dyrekcji i zarządzie firmy. Z systemy korzystają również klienci biur brokerskich, w zakresie monitorowania swoich polis oraz procesów likwidacji szkód.

więcej...

LUK

Kompleksowy system przeznaczony do ubezpieczania leasingobiorców oraz pojazdów, będących przedmiotem leasingu. Oprogramowanie dedykowane dla multiagencji ubezpieczeniowej, obsługującej w tym zakresie jedną z największych firm leasingowych w Polsce.

więcej...

TRIS

System przeznaczony do obsługi ubezpieczeń grupowych. Dedykowany dla brokera ubezpieczeniowego, do obsługi pracowniczych ubezpieczeń grupowych jego klientów, oraz dla brokera/multiagencji, do obsługi ubezpieczeń członków stowarzyszenia ubezpieczonych.

więcej...


ALTAGO
ul. Strumykowa 2FA
51-522 Wrocław